پاسوال عبدالرزاق امیری به حیث سرپرست معینیت محافظت عامه و تصدی امنیتی و مل پاسوال گلبدین همدرد به حیث  ریس مالی و اداری معرفی گردیدند

 

به سایت نیروهای محافظت عامه افغانستان خوش آمدید.

هدف ما  یک ارگان اعتمادی, مسلکی امنیتی  در خدمت ملت بوده  و با احساس و انگیزه عالی در زمینه ایجاد و ساخت, یک آینده خوب برای افغانستان کار مینماییم.

ماموریت ما ارایه خدمات امنیتی استاندارد برای بخش داخلی و مشتریان بین المللی می باشد تا در امر برقراری صلح, رفاه عامه و پیشرفت اقتصادی برای مردم افغانستان موثریت بیشتری اقتصادی را به بار آوریم.

معرفی مختصر نیروی های محافظت عامه افغانستان را در این ویدیو  ببینید.

محافظت عامه یک ارگان ارایه کننده خدمات امنیتی دولتی میباشد که تحت نظر وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان فعالیت مینماید که در مقابل پول برای حفاظت مردم, زیربناها, تسهیلات, پروژه های ساختمانی و قطارها خدمات امنیتی را ارایه میدارد. این ارگان به شکل یک تصدی تجاری بنا گردیده تا قابلیت اخذ قرارداد با مشتریان داخلی و بین المللی را برای ارایه خدمات امنیتی داشته باشد.

نیروی های محافظت عامه افغانستان در سال 2009 بنیاد گذاشته شد و امروز در حدود 16,000 نفر گارد دارد که برای ارگانهای بین المللی, دولتی/غیردولتی, سایتها و تسهیلات خدمات امنیتی را ارایه مینماید. در نتیجه فرمان 62 رییس جمهور, صلاحیت محافظت عامه در سال آینده زمانی که آنها مسولیت های امنیتی را از کمپنی های خصوصی امنیتی به عهده بگیرند افزایش خواهد یافت.

سایت دربرگیرنده معلومات برای مشتریان که خواهان اخذ قرارداد و خدمات امنیتی با محافظت عامه هستند و کمپنی های که خواهان جواز کمپنی خطر (ار. ایم. سی) هستند میباشد.و سایت همچنان معلومات عمومی را در مورد محافظت عامه و انتقال مسولیت های امنیتی از سکتور خصوصی به محافظت عامه در دسترس مشتریان محترم قرار میدهد.

 

 

 

                           

       مینو

صفحه اصلی

خبرها

راجع به معینیت تصدی امنیتی

رهبریت

مرکز آموزشی

البوم عکس ها

سوال ها و جواب ها

برای مشتریان

برای شرکت های مدیریت خطروامنیتی

لینک های مفید

استخدام

تدارکات

اسناد مهم

برای کارمندان

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

برای معلومات مزید از صفحه رسمی فلیکر

  محافظت عامه دیدن نماید.Flickr page

 

Click here برای بست های خالی

                        New

 

خبرهای تازه


پاسوال عبدالرزاق امیری به حیث سرپرست معینیت محافظت عامه و تصدی امنیتی و مل پاسوال گلبدین همدرد به حیث سرپرست ریاست مالی و اداری معرفی گردیدند .

برای مطالعه خبرهای مزید...


 

 

COPYRIGHT 2012, APPF IT GENERAL DIRECTORATE